Home / Goomass Bonus Eğitimler / WordPress Seo Eğitimi

WordPress Seo Eğitimi

WordPress Seo

goomass wordspress seo eğitimi

Herkese merhaba bu yazımda sizlere wordpress seo eğitiminden bahsedeceğim.Kendi zevkinize ve tanıttığınız ürünün kategorisine göre web sitesi kurmayı diğer eğitimlerde rahatca öğreneceksiniz.Daha sonra başlıca bir konu olan kurulmuş sitelere seo taktiğini size verilen bu ücretsiz eğitim ile öğreneceksiniz.Şimdi size seonun ne olduğu ve googlede ne kadar önemli bir rol üstlendiğini açıkmak istiyorum.

Seo Nedir;

İngilizce “Search Engine Optimization” olarak bilinen seonun türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir.Bu çalışmayı kendi websitemizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yaparız.Adı üstünde kurulu olan siteleri arama motorlarının istediği koşullara göre optimizasyon yapma aşamasıda diyebiliriz.

Googlenin sitelerde aradığı çok şartlar vardır.Site kuran çoğu kişiler bu özellik yada şartlardan bi haber site kurarlar.Sonuç olaraksa istenilen başarı elde edilemez.Siteleriyse arama motorlarında istenilen anahtar kelimelerde sıralamada çok gerilerde kalır..Google da sıralamalarını iyileştirmek adına sitelerine ücretli seo çalışması yaptıran haliyle fazladır.Bu bonnusu en büyük silahınız olarakta görebilirsiniz.Siz tüm eğitimleri bitirdikten sonra başkalarının yüzlerce lira vererek yaptırdıkları ücretli seo çalışmasını farkına varmadan sitenize uygulamış olacaksınız.

Sizde yapmış olduğunuz siteleri seo eğitimi ile arama motorlarında ilk sıralara çıkartarak dudak uçuklatan paralar kazanabilirsiniz.Bu taktik goomass dilinde çiftçi ve çok kazandıran taktik olarak geçmektedir.Bunun nedeni yaptıgınız sitelerden yıllarca komisyon kazanabilirsiniz.Herkese şidddetle site kurarak yani çiftçi taktiği ile satış ortaklığı yapmayı tavsiye ederim.

SONUÇ

Website kurarak affiliate yapmak kuşkusuz en çok kazandıran taktiktir diyebilirim.Kendimden örnek vermem gerekirse benim hostingimde şuan 40 civarı websitem var.Bu bilgi ve site kurma taktiklerini yada sitemi arama motorunda üst sıralara çıkarma aşamasını tamamen goomass eğitimleri sayesinde öğrendim.Bende sizin gibi sıfır bilgi ile bu işe başladım.Şu an ki affiliate tecrübem ve kazancım gerçekten hafife alınacak türden değil.Burda anlatmaya çalıştığım şey ; Goomass eğitim setini sakın hafife almayın! Ve başka arayış içinde olmayın!
Yazımın sonuna geldim umarım açıklayıcı ve yararlı olmuştur.Herkese bol kazançlar…

About admin

Check Also

profosyonel adwords kampanyası nasıl yapılır

Profesyonel Adwords Kampanyası Eğitimi

Profesyonel Adwords Kampanyası Sıra goomass‘ın en can alıcı bonnusu olan “Profesyonel Adwords Kampanyası” eğitimini açıklamaya ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir